sobota 28. února 2015

Moje Bobina ♥

Bylo.. nebylo..někdy počátkem roku 2012 jsem poprvé uviděla na oblíbeném portálu  MMB v sekci bydlení kuchyň Stat a Lidingo z Ikea a úplně jim propadla......okamžitě jsem věděla, že je to ♥ONA♥ a jinou chtít nebudu!!!!!!!!!
........ a jak čas plynul a plány na náš budoucí domov začali mít jasnější obrysy, pustila jsem se do  plánování Mojí vysněné kuchyně. Na stránkách Ikea v jejich plánovači vytvořila návrh, někdy s vypětím všech sil a nervů při načítání položek a jejich šoupání z jednoho místa na druhé........jsem pak svůj návrh uložila.
Hrubou stavbu, rozmístění oken, dveří a podobně jsme podřizovali kuchyni, aby vše perfektně sedělo na rozměry Ikeáckých korpusů a skříněk....Občas jsem také svůj uložený návrh zkontrolovala, zda stále existuje........a jednoho dne tam nebyl!!!!!!!! Ikea přestala dělat kuchyně Lidingo a korpusy factum a vše změnila. Myslím, že jsem přestala na nějakou dobu dýchat a udělalo se mi špatně.......TO NE!!!!!!!!
CO BUDU DĚLAT?!!!!
Byl to pro mě opravdu šok, člověk se na něco roky těší, vše tomu podřídí a pak toto?! Začala jsem pátrat, psát a volat a nehodlala se s tím smířit!!!!!
Nakonec Ikea změnila rozměry korpusů a název, již není Lidingo, ale Bodbyn a je tůůůůůze podobná té mé vysněné........a tak jsem se opět vrhla do nového plánování, které již bohužel nevycházelo tak dobře, zrušili 30cm korupusy a úžasné ukončovací rohové police, které byly na celé kuchyni korunkou krásy. Budu si muset poradit jinak.
A tak jednoho krásného únorového dne přijelo auto a přivezlo mi moji úplně první a úplně jen a jenom mojí ♥Bobinu♥ (Bodbyn - Bobina :) :)
Bobina čítala asi 164 položek naskládaných v úhledných krabicích, které zaplnili téměř celý prostor jídelny a obývacího pokoje.
Ještě, že mám Ferdu a ještě, že mě tááááááák baví něco skládat a montovat, už se na to moc těším.Hlavně neztratit jeden důležitý papír, kde je popsáno co s čím složit, jinak to bude doufám brnkačka!

1 komentář:

  1. A jak milá Bobina vypadá dnes? Jsem na tom s láskou k této kuchyni úplně stejně. A jestli se můžu zeptat, jaký jste volila obklad. Děkuji. Kl

    OdpovědětVymazat